Szkolenie dedykowane dla firm

Opis szkolenia

Oferujemy rozwojowe, audiowizualne i merytoryczne e-szkolenie „Bezpieczny Pracownik w Cyberprzestrzeni - Security Awareness” skierowane dla pracowników całej organizacji - dostępne na platformie e-learningowej.

 

Nasza propozycja pozwala edukować każdego pracownika jak bezpiecznie funkcjonować w otoczeniu technologii, a organizację zabezpiecza przed utratą i kradzieżą danych.

 

 

W dobie silnej informatyzacji to właśnie pracownik stanowi „najsłabsze ogniwo” i jest poddawany różnego rodzaju atakom socjotechnicznym, prowadzącym do przestępstw komputerowych. Dlatego ciągłe podnoszenie świadomości pracowników w zakresie bezpiecznego korzystania z komputerów, Internetu i urządzeń mobilnych powinno być jednym z najważniejszych elementów polityki bezpieczeństwa każdej organizacji.

 

Bogaty zakres merytoryczny, opracowany przez eksperta ds. bezpieczeństwa porusza najważniejsze zagadnienia tj. Czym jest Ransomware i jakie to niebezpieczne dla organizacji?

Lekcje o phishingu, socjotechnice, bezpieczeństwie płatności elektronicznych, aspektów prawnych, bezpieczeństwie fizycznym i wiele innych w prosty sposób przekazują dobre praktyki zabezpieczeń.

 

Ciągła aktualizacja treści e-szkolenia o nowe lekcje i incydenty pozwala na utrzymanie ciągłości działania w procesie uświadamiania pracowników w organizacji.

 

Miejsce realizacji

Szkolenie realizowane w formie samokształcenia kierowanego - e-learningowe.

 

Uczestnictwo w szkoleniu

W celu pozyskania wyceny oraz zamówienia szkolenia, prosimy o kontakt z Panią Anastazją Litwinową.

 

Kontakt

Wioleta Gołaszewska - Inspektor ds. Szkoleń 
e-mail: w.golaszewska@pikw.pl

(22) 620-91-70| kom. 533 315 538 | fax (22) 620 94 36