Ewa Maszer

  Czynny oficer Policji, ekspert koordynator Zespołu Dochodzeniowo-Śledczego Wydziału do walki z Korupcją Komendy Stołecznej Policji. Magister pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej WSP TWP w Warszawie, ukończone szkolenie podyplomowe dla absolwentów szkół wyższych w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, złożenie egzaminu oficerskiego.

Ukończony kurs doskonalenia zawodowego dla policjantów służby kryminalnej i śledczej z zakresu taktyki i techniki przesłuchań metodą FBI, kurs twinningowy polsko-niemiecki „Strategies and Tactics of combating corruption”, kurs specjalistyczny z zakresu zwalczania  i ujawniania przestępczości gospodarczej w WSPol w Szczytnie i inne.

Wielokrotnie wyróżniana i nagradzana przez Komendanta Stołecznego Policji, Komendanta Głównego Policji, Prezydenta M. St. Warszawy za wyniki służby w Policji. Odznaczona medalem za długoletnią służbę.

Od ponad 20 lat zajmuje się prowadzeniem śledztw i czynności operacyjno-rozpoznawczych z przestępczości gospodarczej i korupcji.

Od 2007 prowadzi szkolenia z zakresu między innymi oszustw i nadużyć w firmach, korupcji, fałszerstw dokumentów, prania pieniędzy, prowadzenia śledztw (audytorskich, kontrolerskich i innych) i rozmów (w tym przesłuchań) dla podmiotów administracji rządowej i samorządowej, w tym jednostek wewnętrznych Policji, a także podmiotów prywatnych. Wykładowca na studiach podyplomowych PWSBiA; Vistula, WSM w Warszawie, UE we Wrocławiu, UE w Poznaniu oraz SKWP w Poznaniu.

W roku 2008, 2010, 2013, 2015, 2019 prelegent Międzynarodowego Kongresu Audytu, Kontroli Wewnętrznej i Antykorupcji, a także wielu innych konferencji.

Każdorazowo program szkolenia i konsultacji, a także jej forma jest indywidualnie dopasowywana do charakterystyki działalności prowadzonej przez odbiorcę.

  • Foto


Skontaktuj się z nami:

adres

ul. Sienna 93 lok. 35,
00-815 Warszawa

godziny otwarcia

Pon - Pt :
08.00 - 17.00

telefon

tel. 22 654 10 44
fax 22 620 94 36
biuro@pikw.pl