Grażyna Felisiak

  Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego o specjalności „Rachunkowość i finanse”, ukończyła studia podyplomowe z „Prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego”, „Kontrola finansowa i audyt wewnętrzny w służbach publicznych”, „Compliance w organizacji” „Audyt wewnętrzny w administracji i przedsiębiorstwach”.
Zawodowo zajmuje się zarządzaniem spółką Strefa Biznesu sp. z o.o., zajmującą się kompleksową obsługą i doradztwem dla firm. Prowadzi audyty księgowe, jak również zajmuje się księgowością śledczą.

Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego o specjalności „Rachunkowość i finanse”, ukończyła studia podyplomowe z „Prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego”,  „ Kontrola finansowa i audyt wewnętrzny w służbach publicznych” „Compliance w organizacji”  „Audyt wewnętrzny w administracji i przedsiębiorstwach”.
 Zawodowo zajmuje się zarządzaniem spółką Strefa Biznesu sp. z o.o., zajmującą się kompleksową obsługą i doradztwem dla firm. Prowadzi audyty księgowe jak również zajmuje się księgowością śledczą.  Opracowuje i wdraża wewnętrzne procedury z zakresu AML, jest czynnym mediatorem gospodarczym. Jest wykładowcą na studiach podyplomowych  z zakresu rachunkowości oraz oszustw księgowych i kreatywnej księgowości.

  • Foto


Skontaktuj się z nami:

adres

ul. Sienna 93 lok. 35,
00-815 Warszawa

godziny otwarcia

Pon - Pt :
08.00 - 17.00

telefon

tel. 22 654 10 44
fax 22 620 94 36
biuro@pikw.pl