Marek Czechowski

  AUDYTOR WIODĄCY SYSTEMU ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI WG NORMY PN-EN ISO/IEC 27001, INSPEKTOR OCHRONY DANYCH, PEŁNOMOCNIK DS. OCHRONY INFORMACJI NIEJAWNYCH, INSPEKTOR DS. OBRONNYCH, Doświadczenie zdobył w trakcie służby w Żandarmerii Wojskowej, w pionach dochodzeniowo śledczych i operacyjno-rozpoznawczych w których przez ponad 18 lat zajmował się głównie zwalczaniem korupcji w wojsku . Dzięki poświęceniu się służbie doprowadził do likwidacji ponad 12 zorganizowanych grup przestępczych.

AUDYTOR WIODĄCY SYSTEMU ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI WG NORMY PN-EN ISO/IEC 27001, INSPEKTOR OCHRONY DANYCH, PEŁNOMOCNIK DS. OCHRONY INFORMACJI NIEJAWNYCH, INSPEKTOR DS. OBRONNYCH.

Doświadczenie zdobył w trakcie służby w Żandarmerii Wojskowej, w pionach dochodzeniowo śledczych i operacyjno-rozpoznawczych, w których przez ponad 18 lat zajmował się głównie zwalczaniem korupcji w wojsku. Dzięki poświęceniu się służbie doprowadził do likwidacji ponad 12 zorganizowanych grup przestępczych na terenie całego kraju. Po zakończonej służbie karierę kontynuował w Pomorskiej Policji, a później w Sądzie Okręgowym. W 2020 z pasji i doświadczenia zdobywanego latami założył firmę pod nazwą Mark Data Protection, w której jest Prezesem i z powodzeniem rozwija ją dziś. 

  • Foto


Skontaktuj się z nami:

adres

ul. Sienna 93 lok. 35,
00-815 Warszawa

godziny otwarcia

Pon - Pt :
08.00 - 17.00

telefon

tel. 22 654 10 44
fax 22 620 94 36
biuro@pikw.pl