10-kkkz-logo Warszawa, 28-29 maja 2020 r.

UWAGA! Realizacja konferencji jest uzależniona od rozwoju bieżącej sytuacji związanej z epidemią i termin może ulec zmianie.

 

Perspektywy Kontroli Zarządczej po 10 latach funkcjonowania

 

X Krajowa Konferencja Kontroli Zarządczej to kolejna okazja do spotkania osób zaangażowanych w skuteczne i sprawne funkcjonowanie administracji rządowej i samorządowej. Dobrze funkcjonujący system KZ, to recepta na efektywne osiąganie celów, na budowanie zaufania u interesariuszy organizacji publicznych. Konferencja to znakomita okazja do podsumowania kolejnego roku funkcjonowania kontroli zarządczej w Polsce, doświadczeń z roku na rok coraz bogatszych. To również miejsce do zwrócenia uwagi na nowe wyzwania, stawiane chociażby przez unijną reformę przepisów o ochronie danych osobowych, czy planowane regulacje dotyczące funkcjonowania sygnalistów w polskim porządku prawnym. Do Państwa dyspozycji będą specjaliści z szeregu dziedzin - zarządzania ryzykiem, audytu, ochrony danych osobowych, compliance, wykrywania nadużyć. Nasi prelegenci posiadają kompetencje zarówno w sektorze publicznym jak i przedsiębiorstw - przenikanie się doświadczeń pozwala w naszym przekonaniu na jeszcze lepszy rozwój.

lokalizacja-2

 


h

program-kkz-projekt--2

Więcej informacji już niebawem!

 

 

 

kup-bilet-2-dni_new

Podana cena uczestnictwa zawiera: udział w konferencji, materiały konferencyjne, serwis kawowy + obiad oraz zaświadczenie uczestnictwa.

Korzystasz z naszych usług lub chcesz zgłosić większą ilość osób? Napisz lub zadzwoń i zapytaj o specjalną ofertę udziału.

 

kup-bilet-1-dzien_new

 

 

 

Więcej [+]

 


Skontaktuj się z nami:

adres

ul. Sienna 93 lok. 35,
00-815 Warszawa

godziny otwarcia

Pon - Pt :
08.00 - 17.00

telefon

tel. 22 654 10 44
fax 22 620 94 36
biuro@pikw.pl