Konferencja

Głowny tekst

 

Zapraszamy na unikalne spotkanie, które zgromadzi ekspertów i praktyków z obszaru bezpieczeństwa infrastruktury krytycznej. Konferencja "Ewolucja prawa w zarządzaniu kryzysowym i ochronie infrastruktury krytycznej" odbędzie się 25 czerwca 2025 roku na auli Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie. Omówimy najważniejsze wyzwania, zmiany prawne i nowoczesne rozwiązania wspierające zarządzanie kryzysowe.

 

Sprawdź poprzednią edycję:

LINK

 

 

ZAREJESTRUJSIE

Jak się zarejestrować

Jak się zarejestrować?

1. Zgłoś swój akces!
Pobierz, wypełnij i odeślij nam formularz papierowy (pdf wkrótce) dostępny poniżej w Strefie pobierania lub wypełnij formularz online.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 23 czerwca 2025 r.

2. Otrzymasz potwierdzenie rejestracji i dalsze informacje e-mailem.

3. Opłać udział: skorzystaj z numeru konta. Znajdziesz go w mailu z potwierdzeniem udziału i na formularzu zgłoszeniowym.
Uwaga! Osoby zgłoszone przez organizację mogą dokonać płatności po wydarzeniu, na podstawie wystawionej przez nas faktury.

Udział w Konferencji umożliwia zdobycie:

*6 punktów w Programie Ustawicznego Kształcenia KLPAiKW

 

Cena


Cena udziału w konferencji: 299 zł netto


Cena zawiera:

• Udział w Konferencji

• Lunch, przerwy kawowe

• Materiały pokonferencyjne w wersji elektronicznej

• Elektroniczny certyfikat potwierdzający udział

• 6 punktów PUK

• Dostęp na platformie PIKW do materiałów konferencyjnych przez 6 miesięcy

ZGŁASZAM SIĘ

TRZYBLOKI

Program

 

BLOK I Dyrektywa CER -  czas zmian w bezpieczeństwie

10.00 Wprowadzenie

10.15 – 10.45  „CER – nowe, rewolucyjne obowiązki ” – Mariusz Brzozowski.

10.45 – 11.15  „Bezpieczeństwo energetyczne” – dr. hab. prof. Michał Krzykowski.

11.20 – 12.00 Panel dyskusyjny: Analiza ryzyka i podeście do niej w audycie – Marek Kuźnicki, Mariusz Brzozowski, Michał Krzykowski, przedstawiciel energetyki, przedstawiciel transportu kolejowego

 

BLOK II Nowoczesne technologie i ich wpływ na bezpieczeństwo

12.00 – 12.30  „Systemy dronowe i antydronowe – nowe trendy” – Tomasz Kubś

12.30 – 13.00  „Sztuczna inteligencja w cyberbezpieczeństwie IT i OT" – Rafał Nikodym.

13.00 – 13.40 Panel dyskusyjny: Nowoczesne zagrożenia - Tomasz Kubś, Rafał Nikodym, Zbigniew Łatowski, Agata Andruszkiewicz

13.40 – 14.00 Przerwa obiadowa

 

BLOK III Dyskusja z ekspertami - nowe wyzwania - nowe ramy prawne

14.00 – 14.30  ,,Jak wewnętrzny system zarządzania jakością i bezpieczeństwem w podmiocie medycznym może być istotnym elementem zarządzania kryzysowego i ochrony infrastruktury krytycznej?" – Dominik Baranowski

14.30 – 15.00 Panel dyskusyjny: Bezpieczeństwo finansowe i medyczne w IK – Paweł Cybulski, Dominik Baranowski, Robert Płaziak, przedstawiciel banku

14.50 – 15.00 Podsumowanie

 

CYBULSKI

KUZNIKCKI

BRZOZOWSKI

LATOWSKI

KRZYKOWSKI

BARANOWSKI

NIKODYM

ANDRUSZKIEWICZ

PLAZIAK

Organizator

Organizator

 

 

cytat2

Warunki uczestnictwa



Skontaktuj się z nami:

adres

ul. Sienna 93 lok. 35,
00-815 Warszawa

godziny otwarcia

Pon - Pt :
08.00 - 17.00

telefon

tel. 22 654 10 44
fax 22 620 94 36
biuro@pikw.pl