Szanowni Państwo,

 

XIX Międzynarodowy Kongres Kontroli Wewnętrznej, Audytu Wewnętrznego, Antykorupcji i Zwalczania Oszustw odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2020 r. w formie online, we współpracy z Krakowską Akademią im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Kongres ma już osiemnastoletnią tradycję i nadal jest jedynym wydarzeniem o tym charakterze w Polsce. Stwarza możliwość omówienia najważniejszych zmian i zagadnień w poszczególnych obszarach, jak również uzyskania opinii polskich i zagranicznych ekspertów. Nadrzędnym celem tego cyklicznego, międzynarodowego spotkania jest wymiana doświadczeń i gromadzenie wiedzy na temat problemów, wyzwań i perspektyw stojących przed audytorami, kontrolerami wewnętrznymi, profesjonalistami zajmującymi się zarządzaniem ryzykiem korporacyjnym, zapobieganiem oraz wykrywaniem nadużyć gospodarczych i korupcji, governance i compliance. Dotychczas mieliśmy zaszczyt gościć prelegentów i uczestników z Polski, Bułgarii, Czech, Chorwacji, Danii, Francji, Holandii, Kataru, Norwegii, ZEA, Niemiec, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Włoch.

 

___________________________________________

 

Szanowni Państwo,
 
XIX Międzynarodowy Kongres Kontroli Wewnętrznej, Audytu Wewnętrznego, Antykorupcji i Zwalczania Oszustw już za nami!
 
Pomimo dynamicznie zmieniającej się sytuacji w kraju oraz problemów technicznych, udało nam się zrealizować kolejną edycję. Dziękujemy naszym wspaniałym Prelegentom za udział i możliwość podzielenia się z Uczestnikami swoimi doświadczeniami. Dziękujemy również naszym Partnerom oraz Patronom za wsparcie tegorocznej edycji Kongresu. Podziękowania należą się też wszystkim Uczestnikom za aktywny udział, swoją obecność i ciekawe pytania do prelegentów.
 
Zdajemy sobie sprawę, że realizacja wydarzenia online jest dużo bardziej wymagająca, dlatego tym bardziej cieszymy się, że do samego końca byli Państwo z nami.
 
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w Krakowie na dwudziestej już edycji!
 
Życzymy dużo zdrowia!