Zapraszamy na unikalne spotkanie, które zgromadzi ekspertów i praktyków z obszaru bezpieczeństwa infrastruktury krytycznej. Konferencja "Ewolucja prawa w zarządzaniu kryzysowym i ochronie infrastruktury krytycznej" odbędzie się 25 czerwca 2025 roku na auli Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie. Omówimy najważniejsze wyzwania, zmiany prawne i nowoczesne rozwiązania wspierające zarządzanie kryzysowe.
Sprawdź poprzednią edycję:
Jak się zarejestrować?
1. Zgłoś swój akces!
Pobierz, wypełnij i odeślij nam formularz papierowy (pdf wkrótce) dostępny poniżej w Strefie pobierania lub wypełnij formularz online.
Termin nadsyłania zgłoszeń mija 23 czerwca 2025 r.
2. Otrzymasz potwierdzenie rejestracji i dalsze informacje e-mailem.
3. Opłać udział: skorzystaj z numeru konta. Znajdziesz go w mailu z potwierdzeniem udziału i na formularzu zgłoszeniowym.
Uwaga! Osoby zgłoszone przez organizację mogą dokonać płatności po wydarzeniu, na podstawie wystawionej przez nas faktury.
Udział w Konferencji umożliwia zdobycie:
*6 punktów w Programie Ustawicznego Kształcenia KLPAiKW
Tylko do 31 maja udział w konferencji w cenie 199 złotych netto zamiast 299 zł netto!
Cena zawiera:
• Udział w Konferencji
• Lunch, przerwy kawowe
• Materiały pokonferencyjne w wersji elektronicznej
• Elektroniczny certyfikat potwierdzający udział
• 6 punktów PUK
• Dostęp na platformie PIKW do materiałów konferencyjnych przez 6 miesięcy
BLOK I – Dyrektywa CER - czas zmian w bezpieczeństwie
10.00 Wprowadzenie
10.15 – 10.45 Wykład – „ CER – nowe, rewolucyjne obowiązki ” - Mariusz Brzozowski.
10.45 – 11.15 Wykład – „Bezpieczeństwo energetyczne” – dr. hab. prof. Michał Krzykowski.
11.20 – 12.00 Panel dyskusyjny: Analiza ryzyka i podeście do niej w audycie - Marek Kuźnicki, Mariusz Brzozowski, Michał Krzykowski, przedstawiciel energetyki, przedstawiciel transportu kolejowego
BLOK II - Nowoczesne technologie i ich wpływ na bezpieczeństwo
12.00 -12.30 Wykład – „Systemy dronowe i antydronowe – nowe trendy” – Tomasz Kubś
12.30 – 13.00 Wykład – "Sztuczna inteligencja w cyberbezpieczeństwie IT i OT" – Rafał Nikodym.
13.00 – 13.40 Panel dyskusyjny: Nowoczesne zagrożenia - Tomasz Kubś, Rafał Nikodym, Zbigniew Łatowski
13.40 – 14.00 Przerwa obiadowa
BLOK III – Dyskusja z ekspertami - nowe wyzwania - nowe ramy prawne
14.00 – 15.00 Dyskusja: „Bezpieczeństwo finansowe i medyczne w IK” – Paweł Cybulski, przedstawiciel banku, przedstawiciel szpitala
14.40 – 15.00 - Podsumowanie
adres
ul. Sienna 93 lok. 35,
00-815 Warszawa
godziny otwarcia
Pon - Pt :
08.00 - 17.00
telefon
tel. 22 654 10 44
fax 22 620 94 36
biuro@pikw.pl