17 – 18 czerwca 2024r., transmisja ON-LINE
„Kontrola Zarządcza jako narzędzie sprawnego zarządzania organizacją”
dodatkowo dla zainteresowanych:
Warsztaty: Jak AI wesprze bezpieczeństwo i zarządzanie organizacją
data: 19 czerwca 2024 r. || forma: stacjonarna
SZCZEGÓŁY PONIŻEJ
Wśród tegorocznych tematów znajdą się między innymi:
1. Zgłoś swój akces!
pobierz, wypełnij i odeślij nam formularz zgłoszeniowy albo wypełnij formularz on-line
2. Otrzymasz potwierdzenie rejestracji
i dalsze informacje e-mailem
3. Opłać udział:
skorzystaj z numeru konta (na formularzu zgłoszeniowym).
Uwaga!
Osoby zgłoszone przez organizację mogą dokonać płatności po wydarzeniu, na podstawie wystawionej przez nas faktury.
WYDARZENIE TOWARZYSZĄCE - 19 CZERWCA
DLA ZAINTERESOWANYCH UCZESTNIKÓW KONFERENCJI*
Warsztaty: Jak AI wesprze bezpieczeństwo i zarządzanie organizacją
19 czerwca 2024 r.
w formule ONSITE:
Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
Kawęczyńska 36, 03-772 Warszawa
Sala F 402, piętro 4
Program warsztatu:
9.15 - 9.30 - Rejestracja uczestników
9.30 - 9.40 Przywitanie i wprowadzenie do warsztatu - Ireneusz Suszek / Chief Sales & Marketing Officer/ AZ Frame
Prelegenci warsztatu: Aleksandra Kaszuba/ IBM oraz Michał Trzęsiok/ IBM
9.40 -11.30 I blok tematyczny
AI Act - jak sprawdzić czy AI jest zgodny z regulacjami?
Jak zbudować platformę Data&AI zgodną z regulacjami – wprowadzenie do watsonx
Czym się różni klasyczy AI od generatywnej sztucznej inteligencji i przykłady zastosowań genAI
11.30 - 11.50 Przerwa kawowa
11.50 - 13.15 II blok tematyczny
Ryzyka i błędy związane z implementacją genAI
Najlepsze praktyki i narzędzia z wykorzystaniem watsonx.gov do zarządzania AI
13.15-13.30- Podsumowanie Q&A
13.30-14.30 - Zakończenie warsztatu oraz wspólny lunch
Warsztat prowadzą:
Aleksandra Kaszuba, Stanowisko: IBM Client Engineering Manager
Łączy świat technologii, innowacji biznesowych i psychologii. W IBM pełni rolę managera multidycyplinarnego zespołu Client Engineering, który pomaga klientom poznać technologię IBM przynosząc użytkownikom oraz klientom wartość biznesową. Certyfikowany Product Owner z wieloletnim doświadczaniu w projektach realizowanych w dynamicznym i ekscytującym środowisku zbudowanym w oparciu o myślenie projektowe, framework Agile i praktyki DevOps. Przez ponad 15 lat związana z projektami w obszarze Data&AI dla sektora finansowego, w szczególności dla obszarów obsługi klienta, ryzyka i compliance.
W 2023 wyróżniona Medalem Mikołaja Kopernika w uznaniu za szczególne zasługi dla budowy i rozwoju sektora bankowego. Od 2024 jest liderka grupy roboczej Związku Banków Polskich ds. AI.
Michał Trzęsiok Stanowisko: IBM Technical Specialist – Data & AI: Data Science and Machine Learning
Jest specjalistą z zakresu wielowymiarowej analizy danych, systemów uczących się (Machine Learning), modelowania matematycznego i sztucznej inteligencji. Przez 19 lat był wykładowcą akademickim, pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Katedrze Analiz Gospodarczych i Finansowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, gdzie zajmował się metodami ML. Od ponad czterech lat kontynuuje eksplorację pasjonującego świata Data Science pracując w IBM, gdzie odnajduje wiele satysfakcji w pracy na danych rzeczywistych z klientami, których wspiera w wykorzystaniu potencjału sztucznej inteligencji.
Ireneusz Suszek, stanowisko: Chief Sales & Marketing Officer (bio na stronie, Współzałożyciel AZ Frame, od ponad 20 lat związany z branżą IT, zaangażowany w opracowywanie, tworzenie i wdrażanie rozwiązań wspierających zarządzania finansami, audytem i ryzykiem operacyjnym oraz rozwiązań dla sektora prawnego i publicznego. Od wielu lat uczestniczy w promocji i wdrażaniu rozwiązań i produktów globalnych firm w zakresie Data Governance, monitoringu wydajności systemów i narzędzi wspierających działania platform Mainframe. W AZ Frame odpowiedzialny za sprzedaż i marketing
* Udział w Warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
Za udział w warsztatach przyznawane są 4 punkty PUK i wydawane imienne zaświadczenie elektroniczne.
Spiesz się, zostało tylko kilka wolnych miejsc! Formularz zgłoszeniowy.
Zapraszamy!
Jest niezależnym konsultantem w zakresie doskonalenia zarządzania operacyjnego. Posiada ponad 20 letnie praktyczne doświadczenie w instytucjach finansowych m.in. w Raiffeisen Bank Polska S.A. i Banku Zachodnim WBK S.A.
Począwszy od 2004 roku kierował projektami usprawniającymi procesy biznesowe jako tzw. Black Belt Lean Six Sigma w Raiffeisen Bank Polska SA. Był w grupie pierwszych specjalistów pracujących nad wdrożeniem metod Lean Six Sigma w Banku. Polski oddział Raiffeisen, uzyskał w tym czasie dwa razy z rzędu pierwsze miejsce za skuteczność wdrożenia i efekty finansowe wśród wszystkich banków grupy działających w Europie Środkowo-Wschodniej.
W latach 2007 – 2012 pracował na stanowisku dyrektora ds. zarządzania jakością w Banku Zachodnim WBK SA. W roku 2011 uzyskał kwalifikacje Master Black Belt Lean Six Sigma od BMGI (Denver, USA) - jednej z najbardziej renomowanych firm zajmujących się kształceniem w dziedzinie zarządzania jakością na świecie.
Jest audytorem wiodącym ISO 9001 od 1998 roku. W ramach doskonalenia umiejętności w tym zakresie uczestniczył w specjalnym programie szkoleniowym organizowanym przez Japoński Instytut Współpracy Międzynarodowej (JICA) w Tokio.
Obecnie jako niezależny konsultant w zakresie zarządzania operacyjnego współpracuje z instytucjami finansowymi, firmami usługowymi i produkcyjnymi a także z administracją samorządową. Prowadził wielokrotnie audyty, szkolenia i warsztaty strategiczne w instytucjach finansowych.
Jako ekspert Polskiego Instytutu Kontroli Wewnętrznej prowadzi niezależne audyty procesów sprzedażowych, operacyjnych i zakupowych.
KRAJOWA KONFERENCJA KONTROLI ZARZĄDCZEJ.
Rejestracja uczestników
Płatność i faktury
Końcowe
zgloszenia@pikw.pl