Warszawa1450.0022-04-2024 - 23-04-202419-04-2024 22
Mapa ryzyka jako finalny produkt identyfikacji, oceny i pomiaru ryzyka w organizacji.
Warsztaty praktyczne.

Uczestnicy

Warsztaty adresowane są  do kadry zarządzającej i kierowniczej, kontrolerów i audytorów oraz osób, które są zainteresowane rozwojem w obszarach identyfikacji, analizy i pomiaru ryzyka.

Cel warsztatów

Identyfikacja i analiza ryzyka, ocena, pomiar i właściwe oszacowanie zagrożeń pozwalające na dostosowanie działań do sytuacji kryzysowych, a w efekcie zapewnienie ciągłości działania firmy  to profesjonalnie opracowana Mapa Ryzyka. Celem szkolenia jest wyposażenie uczestników w wiedzę teoretyczną i praktyczną niezbędną przy tworzeniu Mapy Ryzyka, która podobnie jak szczepionka w medycynie  jest niezbędnym narzędziem w procesie efektywnego zarządzania organizacją.

Program szkolenia

  • Określenie procesów występujących w jednostce;
  • Identyfikacja ryzyk występujących w procesach;
  • Mechanizmy kontrolne występujące w procesach;
  • Ocena ryzyka wrodzonego;
  • Ocena ryzyka złożonego.
  • Naniesienie wyników oceny ryzyka złożonego na oś współrzędnych;
  • Przedstawienie produktu finalnego - Mapa ryzyka;
  • Studium przypadku.

Prowadzący

Justyna Kronstedt – Certyfikowany audytor, doświadczony konsultant, trener i wykładowca Polskiego Instytutu Kontroli Wewnętrznej. Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomii i Administracji w Bytomiu oraz Akademii Ekonomicznej w Katowicach, ukończone liczne studia podyplomowe m.in. Audyt wewnętrzny i kontrola finansowa w Krakowskiej Szkole Wyższej. Obecnie uczestniczka seminarium doktoranckiego w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Kilkunastoletnia kariera zawodowa w GK PGNiG, zapoczątkowana pracą w finansach, księgowa, następnie specjalista ds. księgowości w tym rachunkowości a w konsekwencji specjalista ds. kontroli i audytu wewnętrznego. Specjalizuje się w szeroko rozumianym zarządzaniu ryzykiem. Posiadana wiedza, doświadczenie oraz przygotowanie pedagogiczne zaowocowały wysoko ocenianymi ankietami z przeprowadzonych szkoleń oraz zajęć na studiach podyplomowych.

Uwaga! W nieprzewidzianych sytuacjach losowych, wskutek których trener zaprezentowany w opisie nie będzie mógł poprowadzić szkolenia/kursu, PIKW sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość zmiany prowadzącego.

Udział umożliwia zdobycie

  • 12 punktów w Programie Ustawicznego Kształcenia 

        Krajowej Listy Audytorów, Kontrolerów i Specjalizacji Powiązanych

 

  • 12 punktów CPE

 

                                    

Numer identyfikacyjny PIKW w Rejestrze CPE 129051  / Registry ID: 129051

PIKW is registered with the National Association of State Boards of Accountancy (NASBA) as a sponsor of continuing professional education on the National Registry of CPE Sponsors. State boards of accountancy have the final authority on the acceptance of individual courses for CPE credit. Complaints regarding registered sponsors may be submitted to the National Registry of CPE

Miejsce realizacji 

Warszawa Centrum lub Wola - dokładne miejsce realizacji zostanie określone w informacji mailowej, wysłanej do uczestników szkolenia na 7 dni przed terminem realizacji.

 

(*uruchomienie uwarunkowane jest liczebnością grupy na poziomie min. 6 osób)

 

Uczestnictwo w warsztatach

Koszt uczestnictwa i warunki udziału zawarte są w formularzu zgłoszeniowym.

Pobierz  Zgłoszenie udziału

Jeśli spełniają Państwo ustawowe wymogi, dotyczące zwolnienia z podatku VAT, prosimy o wypełnienie i dołączenie do zgłoszenia, załącznika zamieszczonego poniżej:

Pobierz  Oświadczenie VAT

Kontakt

Joanna Juchnowicz - Specjalista ds. Szkoleń 
e-mail: j.juchnowicz@pikw.pl

(22) 620 95 40| kom. 533 220 400| fax (22) 620 94 36

 

............. Serdecznie zapraszamy do udziału ............

 

Zarządzanie ryzykiem