Edycja w formule ONLINE 

Szanowni Państwo,

Jubileuszowy XX Międzynarodowy Kongres Kontroli Wewnętrznej, Audytu Wewnętrznego, Antykorupcji i Zwalczania Oszustw, zaplanowaliśmy w tym roku 28-29 października 2021r - Online. Ponownie we współpracy z Krakowską Akademią im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego przygotowujemy dla Państwa wydarzenie, które również w tym roku ze względów ciągłej niepewności organizacyjnej  zmuszeni byliśmy przenieść do sieci. 

Jubileusz jaki obchodzimy w tym roku, to jubileusz nas wszystkich. To jubileusz Państwa, uczestników, dzięki którym Kongres istnieje, mógł się rozwijać na przestrzeni lat i wspólnie dotrwaliśmy do obecnej jego edycji. W tym roku wydarzenie to będziemy obchodzili wirtualnie, pozostajemy jednak z nadzieją, że już XXI Kongres będzie możliwy do realizacji w formie tradycyjnej.

Kongres, który ma już prawie 20-letnią tradycję i jest jedynym tego rodzaju wydarzeniem w kraju, stwarza możliwość omówienia najważniejszych zmian i zagadnień w poszczególnych obszarach, jak również uzyskania opinii polskich i zagranicznych ekspertów. Nadrzędnym celem tego cyklicznego, międzynarodowego spotkania jest wymiana doświadczeń i dzielenie się wiedzą na temat problemów, wyzwań i perspektyw stojących przed audytorami, kontrolerami wewnętrznymi, profesjonalistami zajmującymi się zarządzaniem ryzykiem korporacyjnym, zapobieganiem oraz wykrywaniem nadużyć gospodarczych i korupcji, governance i compliance.

Dotychczas mieliśmy zaszczyt gościć prelegentów i uczestników z kilkunastu krajów świata, m.in. Belgii, Czech, Chorwacji, Danii, Francji, Grecji, Holandii, Kataru, Norwegii, ZEA, Niemiec, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Włoch i wielu innych. 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia i dołączenia do grona uczestników.