Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że Zarząd Stowarzyszenia Ekspertów ds. Przeciwdziałania Oszustwom, Nadużyciom Gospodarczym i Korupcji (ACFE Polska #183) we współpracy z Polskim Instytutem Kontroli Wewnętrznej sp. z o.o. (PIKW), podjął decyzję o uruchomieniu cyklicznych  spotkań pod hasłem „Środa z ACFE”. Spotkania będą realizowane w formie ON-LINE w wybrane środy w postaci 60 minutowych, bezpłatnych webinariów, podczas których praktycy oraz eksperci podzielą się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami, nt. trendów w obszarze wykrywania oszustw i nadużyć gospodarczych oraz tematyce whistleblowing.

W pierwszym kwartale 2022r., wśród prelegentów zobaczymy Eryka Brodnickiego, Dariusza Kozłowskiego, Grażynę Felisiak, Stanisława Fecko oraz Artura Gębicza. Zapraszamy do udziału w pierwszym spotkaniu - w najbliższą środę, 19 stycznia 2022r (w godz.12-13), które poprowadzi Eryk Brodnicki, tematem spotkania będzie „Ochrona danych osobowych sygnalisty".

Po udokumentowaniu udziału w webinarium można uzyskać 1 punkt w Programie Ustawicznego Kształcenia, o którym mowa w Regulaminie Krajowej Listy Audytorów, Kontrolerów i Specjalizacji Powiązanych prowadzonej przez Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej Sp. z o.o.

 

Link do rejestracji: Kliknij tutaj

Zarząd PIKW