Szanowni Państwo,
 
Zalecenia Polskiego Rządu oraz Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z epidemią koronawirusa COVID-19 obejmują m.in. zamknięcie palcówek oświaty, uczelni wyższych, teatrów, kin i placówek kulturalnych oraz rekomendują zachowanie wszelkich środków ostrożności, w tym odwołanie wszystkich imprez, konferencji i spotkań mogących potencjalnie wpływać na jego rozprzestrzenianie.
 
W związku z powyższym Zarząd Polskiego Instytutu Kontroli Wewnętrznej śledząc i analizując sytuację w naszym kraju podjął decyzję o zawieszeniu realizacji bieżących szkoleń, kursów i konferencji w tzw. formie otwartej. Działania te podyktowane są odpowiedzialnością za nasze działania, wspólnym dobrem oraz bezpieczeństwem i zdrowiem naszych klientów.
 
Na obecną chwilę podjęliśmy decyzję o zawieszeniu i ewentualnym przełożeniu projektów z obecnymi terminami realizacji do końca kwietnia 2020 roku.
 
O proponowanych nowych terminach szkoleń/kursów będziemy Państwa informować na bieżąco na naszych stronach, a dla osób zgłoszonych w korespondencji mailowej. Zapraszamy do zapoznawania się z nowymi propozycjami.
 
Wszelkie informacje dotyczące realizacji trwających (a zawieszonych) studiów podyplomowych (zjazdów) realizowanych wspólnie z uczelniami partnerskimi PIKW, uzyskają Państwo bezpośrednio na uczelniach i/lub u opiekunów studiów. Jednocześnie, zachęcamy do korzystania z naszych szkoleń w formule e-learningu. Będziemy również pracowali nad formuła szkoleń on-line, dzięki której będą Państwo mogli kontynuować swój proces kształcenia.
 
Nadal jesteśmy do Państwa dyspozycji!
Od 16 marca do odwołania Pracownicy PIKW pracują zdalnie. Jesteśmy dostępni dla Państwa na czacie online, pod adresami e-mail oraz telefonami komórkowymi podanymi na stronie.
Skontaktuj się z nami: KONTAKT

 

Zachęcamy również do śledzenia informacji w naszych mediach społecznościowych (LinkedIn oraz FB) oraz w grupie na Facebooku. 
 
Wspólnie pomóżmy opanować sytuację!
 
zostanwdomu