baner_do_mailingu

 

Zapraszamy na Whistleblowing Summit – najbardziej merytoryczną konferencję online w Polsce, przedstawiającą zagadnienie sygnalistów, która odbędzie się 8 października 2020 r.

 

Do 17 grudnia 2021 r. wszystkie kraje członkowskie Unii Europejskiej zobowiązane są do wdrożenia wymogów dyrektywy unijnej z października 2019 r., dotyczącej systemowej ochrony sygnalistów (osoby informujące o nadużyciach). Przygotuj się na nadchodzące zmiany.

 

Wydarzenie jest dedykowane wszystkim osobom poszukującym rzetelnej, praktycznej i użytecznej wiedzy na temat skutecznego wdrożenia i utrzymania systemu dla sygnalistów, zapewniającego dbałość o właściwe relacje międzyludzkie w organizacji, a co najważniejsze – uwzględniającego wymogi unijnej dyrektywy w sprawie ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa Unii.

 

Wzięcie udziału w wydarzeniu to aż osiem korzyści:

  1. Szeroki zakres tematyczny

Poznasz najważniejsze zagadnienia dotyczące whistleblowingu z obszaru prawa, technologii, psychologii i zarządzania, w tym m.in. bezpieczeństwo systemów whistlebowingowych oraz przetwarzanie danych osobowych. Zrozumiesz najistotniejsze wymogi dyrektywy UE o ochronie sygnalistów, do której będą musieli dostosować się nie tylko przedsiębiorcy, ale także jednostki administracji publicznej.

  1. Live streaming czterech paneli tematycznych z udziałem 23 ekspertów

Otrzymasz pełen dostęp LIVE do wszystkich prelekcji wygłaszanych podczas konferencji i aż czterech paneli tematycznych, prezentowanych przez ponad osiem godzin, w tym przedstawiających ciekawe case studies.

  1. Wirtualny networking

Weźmiesz udział w dyskusji ze wszystkimi prelegentami. Na czacie udostępnimy im Twoje pytania, a odpowiedzi będą udzielane w czasie rzeczywistym, co pozwoli na wnikliwą analizę wszystkich wątpliwości i niemal bezpośrednią wymianę doświadczeń również pomiędzy Uczestnikami konferencji.

  1. Wirtualna wejściówka w korzystnej cenie

Koszt uczestnictwa to tylko:

400,00 zł netto - 16.08.2020 - 15.09.2020

450,00 zł netto - od 16.09.2020

Nie zwlekaj, by uzyskać jak najlepszą cenę

  1. Nagrania z konferencji

Otrzymasz dostęp do nagrań video wszystkich prelekcji. Będą ważne przez 6 miesięcy od zakończenia konferencji.

  1. Licencja na grupowe odtwarzanie

Jeden login umożliwia dostęp z jednego urządzenia, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś oglądał/ oglądała prezentację całym zespołem.

  1. Oszczędność czasu i brak dodatkowych kosztów!

Wirtualna wejściówka oszczędza Twój czas i nie generuje dodatkowych kosztów dojazdu i noclegu.

  1. Bezpieczeństwo danych

Konferencja odbędzie się w profesjonalnym studiu telewizyjnym, zapewniającym najwyższą jakość obrazu, dźwięku i przesyłu danych.

 

Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej został partnerem merytorycznym wydarzenia. W związku z tym mamy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 50 zł od aktualnej ceny biletów. Kod rabatowy należy wpisać podczas rejestracji.  

 

Kod rabatowy PIKW:  PIKW2020WS% 

 

Zarejestruj się:https://www.whistleblowingsummit.pl/

 

#WhistleblowingSummit