19-kongres-cover-fb-online-na-notatke-2
 
Szanowni Państwo,
 
dziękujemy za wypełnienie ankiety dotyczącej udziału w XIX Międzynarodowym Kongresie Kontroli Wewnętrznej, Audytu Wewnętrzengo, Antykorupcji i Zwalczania Oszustw. Państwa opinia była dla nas kluczowa w podjęciu deyzji o organizacji tegorocznego Kongresu. Wnioski z ankiety są jednoznaczne - niemal 80% z Państwa opowiedziało się za realizacją wydarzenia w wersji ONLINE. Główną obawą wskazywaną w ankietach jest lęk przed zarażeniem się koronawirusem. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i sugestiom dołożymy wszelkich starań, aby dorównać standardom dotychczaoswych edycji oraz zapewnić Państwu jak najwyższą jakość odbioru transmisji z wydarzenia. W miarę możliwość stworzymy Państwu warunki do aktwynego udziału oraz wymiany doświadczeń i opinii z innymi Uczestnikami oraz Prelegentami.
 
Kongres ma już osiemnastoletnią tradycję i nadal jest jedynym wydarzeniem o tym charakterze w Polsce. Stwarza możliwość omówienia najważniejszych zmian i zagadnień
w poszczególnych obszarach, jak również uzyskania opinii polskich i zagranicznych ekspertów.
 
Nadrzędnym celem tego cyklicznego, międzynarodowego spotkania jest wymiana doświadczeń i gromadzenie wiedzy na temat problemów, wyzwań i perspektyw stojących przed audytorami, kontrolerami wewnętrznymi, profesjonalistami zajmującymi się zarządzaniem ryzykiem korporacyjnym, zapobieganiem oraz wykrywaniem nadużyć gospodarczych i korupcji, governance i compliance.
 
Dotychczas mieliśmy zaszczyt gościć prelegentów i uczestników z Polski, Bułgarii, Czech, Francji, Holandii, Kataru, ZEA, Niemiec, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Włoch.
Bardzo wysoka ocena poziomu merytorycznego Kongresu oraz jego profesjonalna organizacja niewątpliwie mają wpływ na coraz większe zainteresowanie – zeszłoroczny Kongres zgromadził blisko 240 uczestników.

Organizatorzy zapewniają:

  • materiały pokonferencyjne w wersji elektronicznej
  • symultaniczne tłumaczenie wykładów
  • dostęp do platformy streamingowej
  • możliwość wymiany doświadczeń, zadawania pytań na czacie
  • prelekcje na żywo w wysokiej jakości
  • licencje na grupowe oglądanie
  • wsparcie techniczne przed oraz podczas wydarzenia
  • zaświadczenie w wersji elektronicznej

Udział daje możliwość otrzymania:

  • 12 punktów w Programie Ustawicznego Kształcenia KLPAiKW
  • 12 punktów CPE nadanych przez NASBA (w tym 1 z etyki) / PIKW Registry ID:129051

Więcej informacji już niebawem!