logo facebooka

logo linkedin

logo linkedin

 (0-22) 654-10-44

2017 Kongres XVI

List intencyjny Prezydenta Miasta Krakowa

Szanowni Państwo,

 

Z radością i satysfakcją przyjąłem  wiadomość o ponownym wyborze naszego miasta na miejsce 16 Międzynarodowego Kongresu Kontroli Wewnętrznej, Audytu Wewnętrznego, Antykorupcji i Zwalczania Oszustw. Cieszę się, że znowu  będziemy  w Krakowie świadkami wymiany wiedzy i doświadczeń tak szerokiego grona ekspertów.  

Właśnie mija 15 lat od chwili, gdy pod patronatem ówczesnego Prezesa Narodowego Banku Polskiego prof. Leszka Balcerowicza odbyło się
w Krakowie  pierwsze międzynarodowe spotkanie  zorganizowane przez Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej. Od tamtej pory rokrocznie, każdej jesieni, mamy zaszczyt gościć w naszym mieście uczestników tego  jakże ważnego wydarzenia.  Kongres trwale  wpisał się w  życie Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, zajął stałe i ważne miejsce wśród prestiżowych konferencji odbywających się w naszym mieście. 

Wierzę, że Kraków i tym razem doskonale spełni  się w roli gospodarza kongresu,  a jego liczne uroki pozwolą Państwu w przyjemny i interesujący sposób spędzić wolne chwile. Mam też nadzieję, że jeszcze nie raz zechcecie Państwo tutaj powrócić.

Z serdecznymi pozdrowieniami dla wszystkich znakomitych uczestników kongresu,

 

Jacek Majchrowski

Prezydent Miasta Krakowa