Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej

edukacja

Edukacja

Szkolenia stacjonarne, e-learning, kursy i warsztaty.

Zobacz więcej
doradztwo

Usługi doradcze

Doradztwo z obszaru naszej działaności

Zobacz więcej
publikacje

Publikacje

Książki i czasopisma

Zobacz więcej
Krajowa Lista Profesjonalnych Audytorów i Kontrolerów Wewnętrznych

Krajowa Lista AW i KW

Prowadzimy Krajową Listę Profesjonalnych Audytorów i Kontrolerów Wewnętrznych

Zobacz więcej

Wiadomości

webinar-andrzej-kasinski

 

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium pt. "Rozwój zawodowy audytora wewnętrznego - wymagania i standardy", 16 lipca godzina 10:00.

 

Zarządzanie procesami kontrolnymi

Webinarium jest elementem programu PIKW pt. „Akademia Audytora Wewnętrznego”, którego celem jest zapewnienie rozwoju zawodowego audytorów wewnętrznych zgodnie z „Międzynarodowymi standardami praktyki zawodowej audytu wewnętrznego”, opracowanymi przez The Institute of Internal Auditors.

 

Szybki rozwój organizacji powoduje, że stosowane metody i zakres działań kontrolnych przestają być adekwatne do jej nadrzędnych celów i sposobu działania. Zgodnie z modelem dojrzałości procesowej takie przypadki stanowią istotną barierę rozwoju przedsiębiorstwa. 

 

Celem webinarium jest zaprezentowanie metodyki zarządzania działaniami kontrolnymi, zgodnie z modelem dojrzałości procesowej organizacji. 

 

Celem webinarium jest również wprowadzenie w tematykę nadzoru nad procesami kontrolnymi, w kontekście organizowanego przez PIKW szkolenia pt. Zarządzanie Procesami Kontrolnymi. Podczas spotkania zostaną przedstawione wybrane metody umożliwiające w praktyce skuteczny nadzór nad prowadzonymi działaniami kontrolnymi.

 

Dla osób, które nie będą mogły wziąć udziału w tym terminie, zaplanowaliśmy drugie webinarium.

 

II termin webinarium: 22 lipca godzina 10:00.

 

Uwaga! Ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona. Decyduje kolejność wejść w dniu wydarzenia. Za udział w webinarium nie przyznajemy punktów. 

 

Zarejestruj się: https://webinariumpikw/2020

 

 

2020-07-09 |

Szkolenia:

 

zobacz wszystkie

chcesz wiedzieć, co się dzieje?

prowadzimy najważniejsze wydarzenia branżowe

Międzynarodowy Kongres Kontroli Wewnętrznej, Audytu Wewnętrznego, Antykorupcji i Zwalczania Oszustw

Od kilkunastu lat, we wrześniu organizujemy w Krakowie Międzynarodowy Kongres Kontroli Audytu Antykorupcji i Zwalczania Oszustw, na którym polscy i zagraniczni goście dzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą na temat problemów, wyzwań i perspektyw stojących przed członkami zarządów i nadzoru, audytorami, kontrolerami wewnętrznymi, specjalistami zajmującymi się zarządzaniem ryzykiem korporacyjnym, zapobieganiem oraz wykrywaniem nadużyć gospodarczych i korupcji, governance i compliance.

Zobacz tegoroczną edycję

Zobacz wszystkie edycje Kongresu

Krajowa Konferencja Kontroli Zarządczej

Od momentu wprowadzenia ustawą obowiązku wdrożenia kontroli zarządczej w jednostkach sektora finansów publicznych, co roku w kwietniu organizujemy w Warszawie Krajową Konferencję Kontroli Zarządczej, na której przedstawiciele środowisk zobowiązanych podsumowują stan wdrożenia i jakość funkcjonowania tego systemu oraz próbują wypracować praktyczne rozwiązania, pozwalające na jego doskonalenie i efektywne wykorzystanie, w czym wspomagają ich zaproszeni goście ze środowisk naukowych i biznesowych.

Zobacz tegoroczną edycję

Zobacz wszystkie edycje

 

Społeczność PIKW

Ostatnio na forum PIKW zobacz forum

Kontakt

Polski Instytut Kontroli
Wewnętrznej sp. z o.o. 

ul. Sienna 93 lok. 35, 

00-815 Warszawa,

tel. 22 654 10 44

faks 22 620 94 36

biuro@pikw.pl

 więcej