logo facebooka

logo linkedin

logo linkedin

 (0-22) 654-10-44

Bezpieczeństwo informacji w biznesie

Prewencja

Oprócz opisanej działalności w zakresie specjalistycznego przygotowania pomieszczenia do prowadzenia rozmów oraz dostawy specjalistycznych urządzeń anty- podsłuchowych, ze szczególnym naciskiem na system ochrony akustycznej, realizujemy także badania anty-podsłuchowe dla firm i osób prywatnych, sprawdzamy gabinety, biura, Vip room, sale konferencyjne, rezydencje, domy, mieszkania, samochody – zobacz więcej

Badania wykonują doświadczeni eksperci, dysponujący sprzętem przeciwdziałającym inwigilacji, który oprócz wysokiej skuteczności i efektywności kosztowej ma walory dyskrecjonalności, gotowości do natychmiastowego użycia i zdolność monitorowania obiektu zleconego do ochrony anty inwigilacyjnej.

Badania prowadzone są w sposób bezinwazyjny na przedmiotach, sprzętach i elementach konstrukcyjnych sprawdzanego pomieszczenia. Dla zachowania dyskrecji i efektywności powinny się odbywać w czasie wolnym od pracy (dotyczy to obiektów w których zatrudniony jest personel).

Dodatkowo oferujemy także zabezpieczenie bezpieczeństwo ważnych i cennych informacji podczas spotkań biznesowych, strategicznych narad czy negocjacji handlowych.