logo facebooka

logo linkedin

logo linkedin

 (0-22) 654-10-44

Filary bezpieczeństwa organizacji

O nas

Wykonujemy zadania w zakresie zapobiegania i ujawniania działań szkodzących organizacji. Podejmujemy się realizacji zleceń w zakresie projektowania, wdrażania oraz monitorowania systemu zarządzania sytuacją kryzysową i nadzwyczajną w organizacji, a także ujawniania i zapobiegania nadużyciom dokonywanym na jej szkodę.

 

Naszym priorytetem dla jest dobro i cel Klienta. Udzielenie Klientowi profesjonalnej i rzeczowej porady oraz rzeczywistej pomocy to nadrzędne zadanie. Do każdego z Klientów podchodzimy indywidualnie i ściśle z Nim współpracujemy na każdym etapie wykonywania zadania. Zapewniamy Klientowi pełną poufność oraz szybki czas realizacji zlecenia.

 

Do dyspozycji Klienta oddajemy zespół ekspertów, profesjonalnie przygotowany w zakresie ujawniania oraz zwalczania nadużyć, przestępczości gospodarczej i korupcji, audytu śledczego, kontroli wewnętrznej, badania ryzyk bezpieczeństwa organizacji i systemów, bezpieczeństwa teleinformacyjnego, psychologii sądowej i śledczej, analizy kryminalnej, compliance, Public Relation oraz zarządzania mediami.